Купи!

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОНОТ ОКОЛУ ВРАТ

449.00 ден

Шифра на производ: 162

Универзален држач за телефон, компатибилен со сите големини на паметни телефони од 12-18cm

Совршен за гледање филмови, слушање музика, читање, спорт, патување, блогирање. .. Вашите раце ќе бидат слободни додека правите било што.

Можете да го ставите околу вратот, да го врзете околу вашиот велосипед, да го користите во автомобил или едноставно да го ставите на маса, под, кревет или на кое било друго место што го сакате.

Држачот е флексибилен, многу лесен и цврст. Должина до 60 см.

Многу лесно се прилагодува на кој било агол од 360 степени.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОНОТ ОКОЛУ ВРАТ

Паметен универзален држач за телефон, компатибилен со сите големини на паметни телефони од 12-18cm

Совршен за гледање филмови, слушање музика, читање, спорт, патување, блогирање. .. Твоите раце ќе бидат слободни додека правиш било што.

 

Можете да го ставите околу вратот, да го врзете околу вашиот велосипед, да го користите во автомобил или едноставно да го ставите на маса, под, кревет или на кое било друго место што го сакате.

Држачот е флексибилен, многу лесен и цврст. Должина до 60 см.

Многу лесно се прилагодува на кој било агол од 360 степени.

 

УНИВЕРЗАЛНИОТ држач за телефон е компатибилен со сите големини на паметни телефони. Тоа ќе го одржи вашиот телефон или уред во стабилна положба, дури и со капакот на него

ФЛЕКСИБИЛЕН – држачот за слободни раце е опремен со прилагодлив држач кој го држи телефонот под оптимален агол на гледање со опција за ротација од 360 степени.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН – Овој држач за мобилен телефон можете да го носите околу вратот, да го користите како држач за телефон на вашето биро, исто така и како држач за телефон во кревет или каде било на друго место што можете да го замислите. Идеален за блогирање, селфи, видео разговор, гледање филм во авион, вежбање во теретана итн.

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ – Направивме држач направен од висококвалитетна легура, цврста ABS пластика и пена против лизгање, што го прави вашиот врат да се чувствува удобно и ви дава најдобро доживување при гледањето.

 

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОНОТ ОКОЛУ ВРАТ
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОНОТ ОКОЛУ ВРАТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop