Купи!

USB ЛЕД ЛАМПА ПРОТИВ КОМАРЦИ

599.00 ден

Шифра на производ: 193

Новата, иновативна USB LED светилка за комарци е тивка, работи со 7 сечила кои се вртат со голема брзина така што вовлекуваат комарци со вентилатор, додека воздухот што тече низ светилката автоматски ги суши комарците и тие паѓаат на дното.

Целиот сет содржи и мал контејнер кој лесно се празни од убиените инсекти. Исто така, има вграден систем против бегство, така што комарците и другите инсекти не можат да одлетаат. Се напојува со кој било USB кабел (може да се полни и преку телефон/компјутер), заштедува енергија и не штети на околината.

НОВ – Апсолутно светски ХИТ!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

USB ЛЕД ЛАМПА ПРОТИВ КОМАРЦИ

Обезбедете здрав сон за вашето семејство и уживајте во удобна и тивка летна ноќ. USB Led светилка за убиец на комарци – совршен уред за мирен сон.

Стапката на убивање од комарци е неверојатна 95%, а ефективниот опсег на убивање е 30 m2

Без хемикалии или отрови. Погоден за детски соби како и за трудници и бебиња. Без зрачење

Нашиот електронски лек против комарци е 100% безбеден за луѓето и за домашните миленици бидејќи не содржи хемикалии, не испушта радијација и е целосно нетоксичен

 • Изработен е од висококвалитетна ABS пластика. Кажете им збогум на нехигиенските апарати кои никогаш не можат да се исчистат правилно
 • Лесно се чисти. Само отклучете го просторот за складирање комарци и испразнете го
 • Чистењето се препорачува 2-4 недели
 • Димензии и карактеристики – USB LED светилка за убивач на комарци
 • Тежина: 280 g
 • Напојување: 5V
 • Моќност 5W

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “USB ЛЕД ЛАМПА ПРОТИВ КОМАРЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop