Купи!

V- LINE МАСКА ЗА ЛИЦЕ

499.00 ден

Шифра на производ: 157

V-линијата за брада ве прави многу помлади, посреќни и посигурни.

Карактеристики и детали Маски со клинички докажан ефект.

За мажи и жени.

Дајте му на лицето, вратот и брадата затегнат и неспоредливо младешки изглед!

 • V LIFTING маската за лице делува одлично и брзо!

Затегнете ја опуштената кожа со технологијата за контурна маска за да ги ублажите знаците на стареење кои самоуверено ќе минат низ животот.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

V- LINE МАСКА ЗА ЛИЦЕ

V-line маска за кревање за затегнување на брадата ОРИГИНАЛНА корејска.

V-линијата за брада ве прави многу помлади, посреќни и посигурни.

V-line лифтинг маската за лице функционира одлично! Затегнете ја опуштената кожа со технологијата за контурна маска за да ги намалите знаците на стареење.

 

Ја прави кожата нахранета и навлажнета.

Меките и удобни материјали се безбедни за сите типови кожа. За само неколку минути можете да видите забележително поцврста линија на брадата! Редовно користете маска за кревање V-линија за да постигнете долготраен ефект.

Заедно со доброто расположение и младоста, со овој производ ќе добиете:

 • Напредно намалување на брадата
 • Намалување на збрчкана кожа
 • Хидратантна кожа на лицето
 • Фиксирање на контурата на долниот дел на лицето
 • Совршена V зона на брадата
 • Идеален облик на брада
 • Сјајна линија
 • Забележливо намалување на брчките на лицето
 • Намалување или целосно исчезнување на надуена брада
 • Одлично затегнување на кожата

Карактеристики и детали Маски со клинички докажан ефект. За мажи и жени.

Дајте му на лицето, вратот и брадата затегнат и неспоредливо младешки изглед!

 

 • V LIFTING маската за лице делува одлично и брзо!

Затегнете ја опуштената кожа со технологијата за контурна маска за да ги ублажите знаците на стареење кои самоуверено ќе минат низ животот.

ХИПО-АЛЕРГЕНСКИ V-LINE ЛИФТИНГ ПОДАТОЦИ Мека и удобна лента за дотерување на лицето, 100% безбедна за сите типови кожа. За неколку минути можете да забележите поцврста линија на брадата! Редовно користете маска за да постигнете долготраен ефект.

Врвен квалитет, ефективна и тестирана маска за лице покажува ефикасност кај 93% од нашите клиенти.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “V- LINE МАСКА ЗА ЛИЦЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop