Купи!

ВЛОШКИ ЗА РАМНИ СТАПАЛА И ПРОТИВ БОЛКИ ВО НОЗЕТЕ

299.00 ден

Шифра на производ058

Рамните стапала не се естетски, туку сериозен здравствен проблем што има дополнителни импликации за голем број здравствени проблеми и болести – Затоа овој проблем мора да се поправи што е можно поскоро. Никогаш не е доцна!

Ние ви нудиме едноставно и лесно решение кое не бара вежби, одење на терапија, скапи третмани итн. Ова се, да нагласиме – ЦЕЛОСНО ШТЕТНИ подлошки за стапала.

Се што треба да направите е да ги навлечете, по желба, под или над чорапи (а исто така можете да ги ставите на боси нозе во летни услови) и тоа е тоа. Продолжувате да се однесувате нормално.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Овој производ е достапен само во TronShop !

Категорија

ВЛОШКИ ЗА РАМНИ СТАПАЛА И ПРОТИВ БОЛКИ ВО НОЗЕТЕ

 • Влошки за нозе кои обезбедуваат дополнителна удобност при одење.
 • Може да се користи со или без чевли.
 • Тие ја ублажуваат болката во стапалото предизвикана од воспаление на плантарната фасција или рамни стапала.
 • Материјал: сунѓер пена, кадифен и полиестер.
 • Големина: универзална – растеглива.
 • Пакетот содржи 2 подлошки.

Рамните стапала не се естетски, туку сериозен здравствен проблем што има дополнителни импликации за голем број здравствени проблеми и болести – Затоа овој проблем мора да се поправи што е можно поскоро. Никогаш не е доцна!

Рамни или спуштени стапала предизвикуваат лошо држење на телото, што дополнително предизвикува болка и непријатност во грбот, ‘рбетот, вратот, колената, колковите … “Х” или “колонообразни” нозе …
Ние ви нудиме едноставно и лесно решение кое не бара вежби, одење на терапија, скапи третмани итн. Ова се, да нагласиме – ЦЕЛОСНО ШТЕТНИ подлошки за стапала. Се што треба да направите е да ги навлечете, по желба, под или над чорапи (а исто така можете да ги ставите на боси нозе во летни услови) и тоа е тоа. Продолжувате да се однесувате нормално.

Ако сакате (едноставно со извртување), одберете која од двете страни на подлогата ќе биде во контакт со кожата: сива што е мазна и ладна (не се загрева) или зелено-жолта која е помека, се загрева и подобро се држи до кожа. За некои, ова ќе биде само летна и зимска опција.

Влошки за рамни стапала и против болки во нозете
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВЛОШКИ ЗА РАМНИ СТАПАЛА И ПРОТИВ БОЛКИ ВО НОЗЕТЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop