Купи!

ВЛОШКИ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВИСОЧИНАТА

499.00 ден

Шифра на производ048

Зголемете ја вашата висина, со овој револуционерен ТРИК. До 5 см во 1 сет инсерти ви овозможуваат да ја зголемите висината веднаш и дискретно.
Едноставно вметнете ги табаните во петицата на чевелот и подготвени сте. Овие табани од 5см во 1 сет имаат 3 различни височини изработени од мек и нелизгав силикон.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Овој производ е достапен само во TronShop !

Категорија

ВЛОШКИ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВИСОЧИНАТА

Вистински ХИТ-Вметнува за зголемување на височината Брзо, лесно и лесно до саканата висина!

Зголемете ја вашата висина, со овој револуционерен ТРИК. До 5 см во инсерти од 1 секунда ви овозможуваат да ја зголемите висината веднаш и дискретно.
Едноставно вметнете 5 см во табани од 1 секунда во петицата на чевелот и сте подготвени. Вметнувањата 5см во 1секу имаат 3 височини изработени од тврд, мек и нелизгав силикон. ВИСТИНСКИ ХИТ Зголемувањето на влошките се невидливи во вашите чевли, патики, чизми и други обувки.

Вметнувањата за зголемување на висината се револуционерни и целосно нов систем специјално дизајниран да направи да изгледате 5 см повисоко. Тоа е флексибилен кертриџ направен од специјален тип гел. Само ставете го во чевли и за неколку секунди ќе бидете повисоки за 5 см. Тој е многу дискретен, не може да се забележи, и само вие ќе ја знаете вашата тајна. Тие одговараат на секој тип обувки и имаат посебен систем кој спречува лизгање и паѓање. Многу е удобно, нема ни да забележите дека го носите.

Карактеристики:
 • Направено од специјален тип гел
 • Дискретна и удобна
 • Погоден за сите видови обувки
 • Може да се прилагоди на 3 нивоа на висина
 • Погоден за женски и машки обувки

ВЛОШКИ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВИСОЧИНАТА.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВЛОШКИ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВИСОЧИНАТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop