Купи!

ВОЗДУШЕН КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ

1,449.00 ден

Шифра на производ: 099

Air Dragon е вашата лична, пренослива пумпа за притисок! Овој супер практичен рачен воздушен компресор се напојува преку приклучок од 12 V во вашиот автомобил и секогаш е подготвен за употреба!

Кога притисокот во гумите е низок, треба веднаш да се поправи. Компресорите за бензински пумпи се огромни и скапи. Air Dragon е пренослив компресор кој ви дава моментален воздушен притисок кога ви е потребен. Без батерии и без полнење. И тоа е толку лесно за употреба! Едноставно приклучете го во вашиот автомобил, прилагодете го саканиот воздушен притисок и повлечете го чкрапалото. Air Dragon автоматски запира при совршен притисок.

Air Dragon има бесконечна употреба. Одличен е за полнење велосипеди, воздушни душеци, спортски топки и играчки за базен.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

ВОЗДУШЕН КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ

Air Dragon е вашата лична, пренослива пумпа за притисок! Овој супер практичен рачен воздушен компресор се напојува преку приклучок од 12 V во вашиот автомобил и секогаш е подготвен за употреба!

Кога притисокот во гумите е низок, треба веднаш да се поправи. Компресорите за бензински пумпи се огромни и скапи. Air Dragon е пренослив компресор кој ви дава моментален воздушен притисок кога ви е потребен. Без батерии и без полнење. И тоа е толку лесно за употреба! Едноставно приклучете го во вашиот автомобил, прилагодете го саканиот воздушен притисок и повлечете го чкрапалото. Air Dragon автоматски запира при совршен притисок.

Air Dragon има бесконечна употреба. Одличен е за полнење велосипеди, воздушни душеци, спортски топки и играчки за базен.

Надувување навечер? Има дури и СВЕТЛИНА! Затоа, заборавете на боење на валканите капаци на вентилите и приклучоците со навој на цревото во темница.

Но, тоа не е се! Air Dragon доаѓа со дополнителни адаптери за сите ваши чамци! Сè, од базени, душеци, фудбалски топки, топки за плажа, даски за веслање, помагала за пливање и секако гуми за велосипеди. Да не ги спомнуваме душеците на надувување, па дури и гумени чамци!

Имајте забава? Надувaјте ги сите балони што некогаш ќе ви требаат брзо и лесно! Има дури и адаптер за балон!

Откако ќе ставите убав, моќен змеј во вашиот автомобил или приколка, никогаш повеќе нема да се чувствувате разочарани или загрижени за проблемите со гумите

 

Карактеристики:
 • Рачен и лесен за употреба
 • Нема батерии, не е потребно полнење
Сетот вклучува:
 • 1 воздушен змеј
 • 1 црево со висок притисок (со поврзување на вентилот Schrader)
 • 1 игла за адаптер за балон
 • 1 бонус топка за адаптер
 • 1 Кабел за напојување од 14′ автомобил
 • 1 Упатство за корисникот

 

ВОЗДУШЕН КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВОЗДУШЕН КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop