Купи!

ВОЗДУШЕН ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ

799.00 ден

Шифра на производ: 126

Драги деца, сега ви претставуваме нешто сосема револуционерно на нашиот пазар: играчката ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ.

Одличен модел на авионска играчка со катапулт, може постојано да лансира 3 авиони.

Децата сега можат безгрижно да уживаат додека си играат со овој безбеден пиштол.

Материјал: пластика, картон, стиропор.

Возраст: 3+ години

Овој комплет се состои од пластичен пиштол со пружина за исфрлање на авиони кои можат да летаат до 20 метри. Комплетот се состои од пиштол и 4 авиони. Авионите се направени од стиропор и не можат никого да повредат. Тие се многу безбедни.

Добијте го овој сет денес по прифатлива цена и тргнете се во вашите акциони авантури!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

ВОЗДУШЕН ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ

Драги деца, сега ви претставуваме нешто сосема револуционерно на нашиот пазар: играчката ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ.

Одличен модел на авионска играчка со катапулт, може постојано да лансира 3 авиони.

Децата сега можат безгрижно да уживаат додека си играат со овој безбеден пиштол.

Материјал: пластика, картон, стиропор.

Возраст: 3+ години

Овој комплет се состои од пластичен пиштол со пружина за исфрлање на авиони кои можат да летаат до 20 метри. Комплетот се состои од пиштол и 4 авиони. Авионите се направени од стиропор и не можат никого да повредат. Тие се многу безбедни.

Добијте го овој сет денес по прифатлива цена и тргнете се во вашите акциони авантури!

 

Пиштолот содржи 4 авиони кои ги пука.

Големина на пиштол:

 • 25 x 15 см

Димензии на авионот:

 • 14 x 9 см

ВОЗДУШЕН ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВОЗДУШЕН ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop