Sale!

МАГНЕТНИ ПРСТЕНИ ПРОТИВ ‘РЧЕЊЕ

199.00 ден

Шифра на производ: 016

Pешениe за непријатниот проблем пристигна – магични прстени против ‘рчењето.

Со овој специјален прстен повторно ќе имате мирен сон и нема да ги вознемирувате вашите најблиски!

Магнетниот прстен крие два исклучително ретки и специјални природни магнети, во кои ги стимулираат нервните сензори во носот за време на употребата. Резултат на оваа стимулација е отворање на дишните патишта и ‘рчењето запира.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

МАГНЕТНИ ПРСТЕНИ ПРОТИВ ‘РЧЕЊЕ

Карактеристики на производот:

Околу 40 проценти од населението во развиените земји страдаат од ‘рчењето. Намалениот мускулен тонус за време на спиењето е модел на стеснување на горните дишни патишта. Ова стеснување го забрзува протокот на воздух, што доведува до вибрации на разни структури во областа на горниот респираторен тракт и предизвикува бучава, грчењето. Така, ‘рчењето е механички процес што може механички да се потисне.

Решениe за непријатниот проблем пристигна – магични прстени против ‘рчењето.

Со овој специјален прстен повторно ќе имате мирен сон и нема да ги вознемирувате вашите најблиски!

Магнетниот прстен крие два исклучително ретки и специјални природни магнети, во кои ги стимулираат нервните сензори во носот за време на употребата. Резултат на оваа стимулација е отворање на дишните патишта и ‘рчењето запира.

Направен е од многу редок магнет развиен од НАСА!

 • Ги отвора носните шуплини и го подобрува протокот на воздух;
 • Ги менува навиките на дишење во устата;
 • Го олеснува и спречува грчењето;
 • Го подобрува квалитетот на спиењето;
 • Направен од хируршки силиконски гел;
 • Се користи за сите форми на ноздри;
 • Пакетот вклучува прстен и кутија со огледало;
 • Првите резултати бараат 3-6 дена употреба.

МАГНЕТНИ ПРСТЕНИ ПРОТИВ ‘РЧЕЊЕ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАГНЕТНИ ПРСТЕНИ ПРОТИВ ‘РЧЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА